Jsme tým vášnivých redaktorů, kteří se zaměřují na zábavné, poutavé a inspirativní příběhy ze společnosti a života kolem nás. Naše vášeň spočívá v odhalování a popisování fascinujících zajímavostí, které nás obohacují a přinášejí nové pohledy na svět.

Na této stránce se seznámíte s celým naším týmem redaktorů, kteří pracují tvrdě na tom, aby vám přinesli nejaktuálnější a nejzajímavější příběhy ze světa a společnosti, kultury, vědy, technologií a mnoha dalších oblastí. Snažíme se vybírat příběhy, které vás budou bavit, inspirovat a přinášet nové poznatky a emoce.

Doufáme, že se stanete pravidelnými čtenáři našeho magazínu a že vám naše příběhy přinesou radost, nové informace a motivaci. Pokud máte nějaký nápad na téma, které byste rádi viděli zpracované, nebo jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte se na nás obrátit.


Viktorie Vondrová – šéfredaktorka
redakce@topstories.cz

vášnivá příznivkyně kvalitního psaného slova, věří v sílu příběhů jako prostředku pro sdílení informací, sdělení emocí a otevírání dveří k novým perspektivám. Její vize je přinášet obsah, který je nejen zajímavý a poutavý, ale také aktuální a relevantní pro naše čtenáře.

Daniel Labounek – redaktor
labounek@topstories.cz

Jeho schopnost vtáhnout čtenáře do fascinujících světů prostřednictvím slov je neuvěřitelná. Poutavý styl a nadšení pro vyprávění umožňují čtenářům prožívat každý příběh tak intenzivně, jako by se stali součástí děje.

Simona Dvořáčková – redaktorka
dvorackova@topstories.cz

Mistrovská vypravěčka, která prostřednictvím svých poutavých příběhů dokáže čtenáře zcela pohltit. Její nadání vyvolává silné emoce a umožňuje lidem prožívat neuvěřitelné dobrodružství.

Markéta Bořilová – redaktorka
borilova@topstories.cz

Zkušená vypravěčka, jejíž pera stvoří příběhy plné barvy a života. Její schopnost vykreslit postavy tak věrohodně, že čtenáři s nimi prožívají každou radost i strast.

Jana Fojtíková – redaktorka
fojtikova@topstories.cz

Její slova mají magickou schopnost vtáhnout čtenáře do světa emocí a dobrodružství, a tím vytvářejí nezapomenutelné čtenářské zážitky.